Home / Utstilling / Utstillingsresultater / Utstillingsresultater Februar 2020

Utstillingsresultater Februar 2020

 

Her ligger utstillingsresultater for utstillinger i Februar 2020
Ved å trykke på «kritikk» så kan man gå inn å lese hver enkelt hund´s kritikk.

Dato 01.02.20 Sted: Norsk Schanuzer Bouvier Klubb Dommer: Antonio Di Lorenzo

BIR – Best i rase
Debonaire’s Dare To Dream
Katalog: 0325
Eier:Nina Kristin Slattum Østli
Norge

Oppdretter:Bernice Unden
Sverige

BIM – Best i motsatt kjønn
Con’danica Morgan
Katalog: 0320
Eier:Anne Utteberg
Norge

Oppdretter:Stig Christensen
Danmark

Beste veteran
Richy Rich Of Joranza
Katalog: 0321
Eier:Lillian Nergaard
Norge

Oppdretter:Zuzana Orbanova
Slovenia

Hanner
Juniorklasse Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1 CK 3.BHK R.CERT 0317  Kritikk Henceforth’s Navy Seal
 
 
2   0318  Kritikk Bueno Sweet Haze
 
 
Unghundklasse Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1 CK 2.BHK CERT 0319  Kritikk Sijevale Non Stop
 
 
Championklasse Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1 CK 1.BHK BIM 0320  Kritikk Con’danica Morgan
 
 
Veteranklasse Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1 CK 4.BHK 0321  Kritikk Richy Rich Of Joranza
 
 
Tisper
Juniorklasse Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1 CK 3.BTK CERT 0323  Kritikk Dnipro-talisman Carmen-charm
 
 
2   0322  Kritikk Bueno Super Star
 
 
Åpenklasse Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1 CK 1.BTK BIR 0325  Kritikk Debonaire’s Dare To Dream
 
 
2   0324  Kritikk Sara
 
 
Championklasse Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1 CK 2.BTK 0326  Kritikk Elita Av Yorkie Princess Nordic
 
 

Valper

BIR – Best i rase
Henceforth’s Mini Angelgirl
Katalog: 5080
Eier:Henny Lidal
Norge

Oppdretter:Henny Lidal
Norge

Hanner
Valpeklasse 4-6 måneder Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1     5077  Kritikk Ann Bels Yorkshirie’s Rudolf
 
 
Tisper
Valpeklasse 4-6 måneder Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1   HP 5078  Kritikk Brikurra’s Tinherbell
 
 
Valpeklasse 6-9 måneder Lorenzo, Antonio Di
Plassering Katalog
1   HP 1.BTK BIR 5080  Kritikk Henceforth’s Mini Angelgirl
 
 
2     5079  Kritikk Amazing York Summer Magic
 
 
___________________________________________________
Dato 02.02.20 Sted: Norsk Grand Danois Klubb Dommer: Veli-Pekka Kumpumäki
 
BIR – Best i rase
Debonaire’s Dare To Dream
Katalog: 0310
Eier:Nina Kristin Slattum Østli
Norge

Oppdretter:Bernice Unden
Sverige

BIM – Best i motsatt kjønn
Con’danica Morgan
Katalog: 0306
Eier:Anne Utteberg
Norge

Oppdretter:Stig Christensen
Danmark

Beste veteran
Richy Rich Of Joranza
Katalog: 0307
Eier:Lillian Nergaard
Norge

Oppdretter:Zuzana Orbanova
Slovenia

Hanner
Juniorklasse Kumpumäki, Veli-pekka
Plassering Katalog
1   0301  Kritikk Henceforth’s Navy Seal
 
 
2   0302  Kritikk Rigair Ammadeus
 
 
3   0303  Kritikk Sharmnatan’s Master Pluto
 
 
4   0300  Kritikk Bueno Sweet Haze
 
 
Unghundklasse Kumpumäki, Veli-pekka
Plassering Katalog
1   0304  Kritikk Sijevale Non Stop
 
 
Championklasse Kumpumäki, Veli-pekka
Plassering Katalog
1 CK 1.BHK BIM 0306  Kritikk Con’danica Morgan
 
 
2   0305  Kritikk Prince Royal Highness
 
 
Veteranklasse Kumpumäki, Veli-pekka
Plassering Katalog
1   0307  Kritikk Richy Rich Of Joranza
 
 
Tisper
Juniorklasse Kumpumäki, Veli-pekka
Plassering Katalog
1   0308  Kritikk Dnipro-talisman Carmen-charm
 
 
    0309  Kritikk Bueno Super Star
 
 
Åpenklasse Kumpumäki, Veli-pekka
Plassering Katalog
1 CK 1.BTK BIR 0310  Kritikk Debonaire’s Dare To Dream
 
 
2   0311  Kritikk Sara
 
 
Championklasse Kumpumäki, Veli-pekka
Plassering Katalog
1 CK 2.BTK 0312  Kritikk Elita Av Yorkie Princess Nordic
 
 

Valper

Hanner
Valpeklasse 4-6 måneder Stavdal, Ann Wiseman
Plassering Katalog
1     5068  Kritikk Ann Bels Yorkshirie’s Rudolf
 
 
Valpeklasse 6-9 måneder Stavdal, Ann Wiseman
Plassering Katalog
1     5069  Kritikk Elita Charms Nobel Dancer
 
 
Tisper
Valpeklasse 6-9 måneder Stavdal, Ann Wiseman
Plassering Katalog
1     5070  Kritikk Amazing York Summer Magic
 
 
___________________________________________________
Dato 08.02.20 Sted: Ølen – Etne -Vindafjord Hundeklubb Dommer: Sveing Bjørnes
 
Hanner
Åpenklasse Bjørnes, Svein
Plassering Katalog
    Ikke møtt 0477  Kritikk Born To Dance Hipp Popp Andormaya
 
 
Tisper
Juniorklasse Bjørnes, Svein
Plassering Katalog
1   0478  Kritikk Yorkish Delight Chianti Fiorini
 
 

Valper

Hanner
Tisper
Valpeklasse 6-9 måneder Bjørnes, Svein
Plassering Katalog
    Ikke møtt 5125  Kritikk Lykke Merlot Of Andormaya
 
___________________________________________________
Dato 14.02.20 Sted: Norsk Kennel Klubb Dommer: Mats Lindborg
 
BIR – Best i rase
Debonaire’s Dare To Dream
Katalog: 0648
Eier:Nina Kristin Slattum Østli
Norge

Oppdretter:Bernice Unden
Sverige

BIM – Best i motsatt kjønn
Lidivo’s Lucky In Las Vegas
Katalog: 0643
Eier:Astrid Irene Halseth
Norge

Oppdretter:Astrid Irene Halseth
Norge

Hanner
Juniorklasse Lindborg, Mats
Plassering Katalog
1   0641  Kritikk Sharmnatan’s Master Pluto
 
 
2   0639  Kritikk Rigair Ammadeus
 
 
    Ikke møtt 0640  Kritikk Pro Dexter Excalibur
 
 
Åpenklasse Lindborg, Mats
Plassering Katalog
1 CK 1.BHK CERT Nordic Cert BIM 0643  Kritikk Lidivo’s Lucky In Las Vegas
 
 
2 CK 2.BHK R.CERT R.Nordic Cert 0644  Kritikk House Of Anubis Dark Surprise
 
 
    Ikke møtt 0642  Kritikk Secret Beaty’s Cappuccino Dream
 
 
Tisper
Juniorklasse Lindborg, Mats
Plassering Katalog
1   0645  Kritikk Sonata Di Luna Best Choice
 
 
Unghundklasse Lindborg, Mats
Plassering Katalog
1 CK 2.BTK CERT R.Nordic Cert 0646  Kritikk Elegant Baubles Flirty Dancing
 
 
Åpenklasse Lindborg, Mats
Plassering Katalog
1 CK 1.BTK Nordic Cert BIR 0648  Kritikk Debonaire’s Dare To Dream
 
 
2 CK 3.BTK R.CERT 0649  Kritikk Sweet Chanel’s You & Me
 
 
3   0647  Kritikk Sweet Chanel’s I Am Perfect
 
 

Valper

___________________________________________________
Dato 15.02.20 Sted: Norsk Kennel Klubb Dommer:Kirsi Sainio
 
BIR – Best i rase
Debonaire’s Dare To Dream
Katalog: 0470
Eier:Nina Kristin Slattum Østli
Norge

Oppdretter:Bernice Unden
Sverige

BIM – Best i motsatt kjønn
Secret Beaty’s Cappuccino Dream
Katalog: 0462
Eier:Bente Standal Gunnerud
Norge

Oppdretter:Bente Standal Gunnerud
Norge

Hanner
Juniorklasse Sainio, Kirsi
Plassering Katalog
1   0460  Kritikk Sharmnatan’s Master Pluto
 
 
    Ikke møtt 0461  Kritikk Pro Dexter Excalibur
 
 
Åpenklasse Sainio, Kirsi
Plassering Katalog
1 CK 1.BHK CACIB BIM 0462  Kritikk Secret Beaty’s Cappuccino Dream
 
 
2 CK 2.BHK R.CACIB 0463  Kritikk House Of Anubis Dark Surprise
 
 
3   0464  Kritikk Lidivo’s Lucky In Las Vegas
 
 
Tisper
Juniorklasse Sainio, Kirsi
Plassering Katalog
1   0466  Kritikk Sonata Di Luna Best Choice
 
 
    0465  Kritikk Gantianella Podhalanska Kraina
 
 
Unghundklasse Sainio, Kirsi
Plassering Katalog
1 CK 3.BTK 0467  Kritikk Elegant Baubles Flirty Dancing
 
 
Åpenklasse Sainio, Kirsi
Plassering Katalog
1 CK 1.BTK CACIB BIR 0470  Kritikk Debonaire’s Dare To Dream
 
 
2 CK 2.BTK CERT R.CACIB 0469  Kritikk Sweet Chanel’s I Am Perfect
 
 
3   0468  Kritikk Sweet Chanel’s You & Me
 
___________________________________________________
Dato 29.02.20 Sted: Norsk Miniatyrhundeklubb Dommer: Aleksandra Cvijic Palumbo
 
BIR – Best i rase
Elegant Baubles Flirty Dancing
Katalog: 0345
Eier:Nina Kristin Grasmo
Norge

Oppdretter:Larissa Johnson
Estland

BIM – Best i motsatt kjønn
House Of Anubis Dark Surprise
Katalog: 0340
Eier:Thomas René Andersen
Norge

Oppdretter:Thomas René Andersen
Norge

Beste junior
Henceforth’s Navy Seal
Katalog: 0337
Eier:Henny Lidal
Norge

Oppdretter:Henny Lidal
Norge

Hanner
Juniorklasse Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1 CK 2.BHK CERT 0337  Kritikk Henceforth’s Navy Seal
 
 
2 CK 3.BHK R.CERT 0338  Kritikk Sharmnatan’s Master Pluto
 
 
Unghundklasse Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1   0339  Kritikk Gold Of York Mexx
 
 
Åpenklasse Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1 CK 1.BHK BIM 0340  Kritikk House Of Anubis Dark Surprise
 
 
Championklasse Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1 CK 4.BHK 0341  Kritikk Prince Royal Highness
 
 
Tisper
Juniorklasse Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1 CK 2.BTK CERT 0344  Kritikk Sweet Chanel’s Christmas Baublé
 
 
2 CK 0342  Kritikk Henceforth’s Mini Angelgirl
 
 
3   0343  Kritikk Gold Of York Romanoff Style Caitlin
 
 
Åpenklasse Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1 CK 1.BTK BIR 0345  Kritikk Elegant Baubles Flirty Dancing
 
 
    Ikke møtt 0346  Kritikk Sweet Chanel’s You & Me
 
 
Championklasse Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1 CK 3.BTK R.CERT 0347  Kritikk Bromas Aparte Ultimate Energy
 
 
2 CK 4.BTK 0348  Kritikk Elita Av Yorkie Princess Nordic
 
 

Valper

BIR – Best i rase
Sweet Chanel’s True For You
Katalog: 5071
Eier:Thomas René Andersen
Norge

Oppdretter:Nina Kristin Grasmo
Norge

BIM – Best i motsatt kjønn
Beloved Yorks Be Yourself
Katalog: 5072
Eier:Ingrid Helene Østvold
Norge

Oppdretter:Ingrid Helene Østvold
Norge

Hanner
Valpeklasse 6-9 måneder Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1   HP 1.BHK BIR 5071  Kritikk Sweet Chanel’s True For You
 
 
2   HP 5070  Kritikk Elita Charms Nobel Dancer
 
 
Tisper
Valpeklasse 6-9 måneder Cvijić Palumbo, Aleksandra
Plassering Katalog
1   HP 1.BTK BIM 5072  Kritikk Beloved Yorks Be Yourself
 
 
2   HP 5073  Kritikk Amazing York Summer Magic

Om NYTK

Se også

Utstillingsresultater Oktober 2019

  Her ligger utstillingsresultater for utstillinger i Oktober 2019 Ved å trykke på «kritikk» så …

Legg igjen en kommentar