Home / NYTK Distriktskontakter

NYTK Distriktskontakter

Her finner du navn, tlf og e-post over distrikskontaktene i Norge.

NYTK begynner å få distriktskontakter rundt omkring i landet. Ønsker du selv å være distrikskontakt i ditt område, ta konakt med NYTK på post@nytk.no
Er det flere medlemmer i samme fylke som ønsker å være distriktskontakt så er jo det bare positivt.

Om du ønsker å stå på mailingliste til din distriktkontakt for å få informasjon om treff, turer, kurs, temakvelder etc.

Oslo Ulf Christoffer Åhlund T:450 00 555 e-post: chris.ahlund@gmail.com
Akershus Henriette Stabækk T: 934 69 807 e-post: i_henriette_s@hotmail.com
Østfold Julie Marie Loge T: 962 39 536  e-post: julie-loge@hotmail.com
Vestfold Jeanette H. Haraldsen T: 922 16 595 e-post: jeanette.haraldsen@gmail.com
Hedmark Caroline Daae T: 902 91 802 e-post: carbakk@gmail.com
Oppland Stine Gulbrandsen  T: 976 54 719  e-post: Stine.m.gulbrandsen@hotmail.com
Buskerud Bente Standal Gunnerud T: 978 46 928 e-post: bentegunnerud@ehotmail.com
Vest-Agder Agnieszka Espeland  T: 452 90 495  e-post: kennelmm@hotmail.com
Aust-Agder Ann-Christin Skaiaa  T: 952 995 77  e-post: anskaia@online.no
Telemark Anne Marit Watterud T:  416 84 453 e-post: amwatterud@hotmail.com
Rogaland Blanka Nyrønning-Jurowicz  T: 955 26 885  e-post:  blanka@blanka.no
Hordaland Benedikte Koldingsnes T: 958 47 384 e-post: benedikte@visitlocals.com
Møre & Romsdal Silvia Mehl T: 984 49 609 e-post: silvia_mehl@hotmail.com
Sogn & Fjordane Kristine Wergeland  T: 975 97 014  e-post: kristinewergeland@hotmail.com
Trøndelag Anne Elisabeth Skogmo T: 918 10 975 e-post: anneskog2@hotmail.com
Nordland Isabell Borge Nicolaysen  T: 482 52 620  e-post: isabellborge@hotmail.com
Troms Lisa C. Larsen  T: 977 18 666  e-post: lisa.larsen@gmail.com
Finmark  Elisabeth Digre  T: 414 47 151  e-post: elisabeth_digre@hotmail.no

Legg igjen en kommentar