Home / NYTK´s Kenneloversikt

NYTK´s Kenneloversikt

Her finner du oversikt over alle registrerte oppdrett i Norsk Yorkshire Terrier Klubb.

Kenneloversikten er en betalt presentasjonsside for oppdrettere av Yorkshire Terrier, som gir disse en mulighet til å presentere seg selv.

En forutsetning for å blir registrert som oppdretter i NYTKs kenneloversikt er at oppdretteren er medlem av NYTK og har registrert sin kennel hos NKK. (Gjennom registreringen i NKK har oppdretteren også forpliktet seg til å følge NKKs etiske grunnregler for avl og oppdrett. )
Info:  Informasjon om innmelding på Kenneloversikten.

Kenneloversikten er ikke ment som en valpeformidling, men som en ren presentasjonsside for oppdrettere som er medlem i NYTK. NYTK har heller ikke noe ansvar for kjøp og salg som skjer mellom oppdretter og valpekjøper, men bidrar gjerne med generell informasjon om hva en valpekjøper bør være opptatt av. Spør gjerne oppdretter om foreldredyr er testet for prdc-PRA og patella luksasjon.

Ta kontakt med hver enkelt oppdretter for å høre om de har valp eller vet om noen som har valp tilsalgs.

NYTK står ikke ansvarlig for kjøp og salg mellom oppdretter og kjøper!

Kennelnavn Navn Telefon E-post Hjemmeside Sted Fylke
Andormaya May Elise Nedrebø Fjellheim 41226870 may_spania@hotmail.com   Rubbestadneset Hordaland
Beauty Of Valencia Alina Andersen 46648462 alina.andersen@hotmail.no Beauty Of Valencia Fredrikstad Østfold
Beloved York Ingrid Helene Østvold 93287262 post@belovedyork.com www.belovedyork.com Fenstad Akershus
Bueno Anne-Lise Thorsen 41264009 anne-lise-thorsen@hotmail.com   Hobøl Østfold
Elita Charms Anne Utteberg 45402393 annut5@hotmail.com Elita Charms Skedsmokorset Akershus
Frost Arven Liv Frost Nordhagen 91569234 liv.frost.nordhagen@gmail.com www.livfrostnordhagen.com Trondheim Trøndelag
La Bella Varsovia Blanka Nyrønning-Jurowicz 95526885 blanka@blanka.no   Kleppe Rogaland
Pro Dexter Sandra Grzelczak 40593767 grzelczak.sandra@gmail.com www.prodexter.pl Hakadal Akershus
Secret Beauty Bente Standal Gunnerud 97846928 bentesg@live.no     Drammen Buskerud
Sonata Di Luna Jelena Zozulia 96738311 jelenazozulia@gmail.com   Ryfoss Oppland
Sweet Chanel Nina Grasmo 41411099 post@sweetchanel.com www.sweetchanel.com Magnor Hedmark
             

Legg igjen en kommentar